Στα πλαίσια της 10ης αγωνιστικής στη 2. Bundesliga, η Μπίλεφελντ φιλοξενεί τη Μπόχουμ (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Στις νίκες επέστρεψε η Αρμίνια Μπίλεφελντ, μετά και την ήττα που υπέστη από τη Στουτγκάρδη (0-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ούβε Νόιχαους φιλοξενήθηκε από την Όσναμπρουκ, στην έδρα της οποίας πανηγύρισε το διπλό, επικρατώντας με 0-1. Το τέρμα που Φόγκλσαμερ στο 57ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει μια νίκη, δυο ισοπαλίες και μια ήττα στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Μπόχουμ, με δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντίτερ Χέκινγκ φιλοξένησε τη Γκρόιτερ Φιρθ, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη 2-0. Προηγήθηκε με το τέρμα του Ντούντζιακ στο 49′, με τον Κίτελ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, πέντε λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε N/G στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει  δυο νίκες, μια ισοπαλία και μια ήττα στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.