bet365 logo

Στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής στη Süper Lig, η Μπεσίκτας φιλοξενεί τη Γκεντσλερμπιρλιγκί (19:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Μπεσίκτας, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στη Μαλάτιασπορ (0-2 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αμπντουλά Αβτσί φιλοξενήθηκε από τη Φενερμπαχτσέ, από την οποία και ηττήθηκε με 3-1. Το μοναδικό της τέρμα στην αναμέτρηση αυτή, σημείωσε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Χάτσινσον, μειώνοντας προσωρινά σε 2-1. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Γκεντσλερμπιρλιγκί, έχοντας προηγηθεί η νίκη επί της Γκέζτεπε (3-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χαμζά Χαμζάογλου φιλοξένησε τη Σίβασπορ, με την οποία έμεινε στο 2-2. Βρέθηκε πίσω στο τέταρτο λεπτό, έκανε προσωρινά την ανατροπή με τα τέρματα των Στάνκου (56′) και Αγιτέ (58′), για να δεχθεί την ισοφάριση στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.