Στα πλαίσια της 15ης αγωνιστικής στη Bundesliga, η Μπάγερν Μονάχου φιλοξενεί τη Βέρντερ Βρέμης (16:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Μπάγερν Μονάχου, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στη Λεβερκούζεν (1-2 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χανς Φλικ φιλοξενήθηκε από τη Γκλάντμπαχ, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Προηγήθηκε με το τέρμα του Πέρισιτς στο 49′, για να δει στην πορεία την αντίπαλο της να ισοφαρίζει με τη συμπλήρωση μιας ώρας και να ολοκληρώνει την ανατροπή με πέναλτι στις καθυστερήσεις. Σημειώθηκε Over 2.5 στα δέκα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις ήττες για τη Βέρντερ Βρέμης, μετά και τη νίκη επί της Βόλφσμπουργκ (2-3 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φλόριαν Κόφελντ φιλοξένησε την Πάντερμπορν, κόντρα στην οποία γνωρίσε την ήττα με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 90ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση αυτή. Σημειώθηκε G/G στα οκτώ από τα εννέα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.