bet365

Η Μόλντε υποδέχεται τη Φερεντσβάρος για το Τσάμπιονς Λιγκ και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Η γηπεδούχος Μόλντε δεν τα πάει και πολύ καλά στο πρωτάθλημα Νορβηγίας. Προέρχεται από ήττα εκτός από τη Βαλερένγκα με 2-1, όπου κατάφερε να σκοράρει μόλις στις καθυστερήσεις. Με την πρώτη θέση εκεί να απομακρύνεται πλέον εστιάζει στην Ευρώπη και τον στόχο των ομίλων της διοργάνωσης. Στον προηγούμενο γύρο, αποδείχτηκε σκληροτράχηλη και απέκλεισε την Καραμπάκ μέσω της διαδικασίας των πέναλτι. Δεν αντιμετωπίζει αξιοσημείωτες απουσίες.

Μπορεί η Φερεντσβάρος να άρχισε το πρωτάθλημα Ουγγαρίας με ισοπαλία, όμως από τότε έχει “χτίσει” σερί έξι τριπόντων σε όλες τις διοργανώσεις. Μάλιστα, η πιο πρόσφατη νίκη ήταν το εμφατικό 1-6 εκτός με τη Ράτσκεβε για το κύπελλο. Στη φετινή της ευρωπαϊκή πορεία πέταξε εκτός πρώτα τη Σέλτικ με 1-2 εκτός έδρας και στη συνέχεια και τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ στο “σπίτι” της αυτή τη φορά με 2-1. Είναι ομάδα σε καλή φόρμα, που δεν δυσκολεύεται να σκοράρει.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.