Στα πλαίσια της 13ης αγωνιστικής στη Serie A, η Μίλαν φιλοξενεί τη Νάπολι (19:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη η Μίλαν, μετά και από εκείνη κόντρα στη Λάτσιο (1-2 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Στέφανο Πιόλι φιλοξενήθηκε από τη Γιουβέντους, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 77ο λεπτό, ήταν αυτό που έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα έξι από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Νάπολι, όπου και μετράει τρεις ισοπαλίες και μια ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κάρλο Αντσελότι φιλοξένησε τη Τζένοα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Σημειώθηκε G/G στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.