Στις 19:30, στο Ολντ Τράφορντ, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υποδέχεται τη Γουλβς για την 25η αγωνιστική της Ρremier League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Πολύ κομβικό παιχνίδι για τα ευρωπαϊκά εισιτήρια, αφού οι δύο ομάδε είναι ισόβαθμες στην 5η θέση με 34 πόντους, στο -6 από την πρώτη 4αδα.

Η Γιουνάιτεντ προέρχεται από την ανούσια νίκη με 0-1 στο ντέρμπι του Μάντσεστερ. Επικράτησε στο Έτιχαντ την Τετάρτη στο επαναληπτικό ημιτελικό του Λιγκ Καπ, αλλά το 1-3 του πρώτου αγώνα ήταν καταδικαστικό για την ομάδα του Σόλσκιερ. Ο Νορβηγός τεχνικός είδε τη διοίκηση του συλλόγου να ολοκληρώνει την πολυαναμενόμενη μεταγραφή του Μπρούνο Φερνάντες από τη Σπόρτινγκ Λισαβόνας και ο Πορτογάλος μέσος αναμένεται να πάρει με το καλημέρα φανέλα βασικού στους “κόκκινους διάβολους”.

Η Γουλβς προέρχεται από την εντός έδρας ήττα από την ασταμάτητη Λίβερπουλ (1-2). Το σύνολο του Νούνο Εσπίριτο Σάντο κατάφερε να κοιτάξει στα μάτια τους “κόκκινους”. Ο Χιμένες ολοκλήρωσε μία υπέροχη ομαδική προσπάθεια για το 1-1 στο 51ο λεπτό, αλλά ο Φιρμίνο έκρινε το παιχνίδι στο 84′.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.