Στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής της Primera Division στη Νικαράγουα, η Μανάγκουα φιλοξενεί τη Χαλάπα (04:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη εδώ και δέκα αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα η Μανάγκουα, με απολογισμό επτά νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Εμίλιο Αμπούρτο φιλοξενήθηκε από τη Λας Σαμπάνας, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Άλβαρεζ στο πρώτο μόλις λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση αυτή. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. Εντός έδρας μετράει έξι νίκες και μια ισοπαλία, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Χαλάπα, με απολογισμό δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Άνχελ Ορεγιάνα φιλοξένησε τη Ντιριάγκεν, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Σημειώθηκε No Goal και Under 2.5, στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. Εκτός έδρας μετράει μια νίκη, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.