bet365

Στα πλαίσια του πρώτου προκριματικού γύρου στο Europa League, η Μάλμε φιλοξενεί την Κρακοβία (20:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη εδώ και έξι αναμετρήσεις παραμένει η Μάλμε, όπου και μετράει πέντε νίκες και μια ισοπαλία. Την Κυριακή, το σύνολο του Γιον Νταλ Τόμασον υποδέχθηκε τη Φάλκενμπεργκ, για την Allsvenskan, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Πήρε προβάδισμα δυο τερμάτων με τους Ρίεκς (40′) και Τελέν (51′), πριν δεχθεί τη μείωση του σκορ, τρία λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5, στα τρία τελευταία παιχνίδια της.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στη σεζόν πανηγύρισε από την πλευρά της η Κρακοβία, μετά και από εκείνη επί της Κρόμπρι (1-2) στο κύπελλο Πολωνίας. Το Σάββατο, το σύνολο του Μίχαλ Πρόμπιερτς υποδέχθηκε την Πόγκον, για την Ekstraklasa, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο 57′, για να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Άλβαρεζ (58′) και Χάνκα (62′). Σημειώθηκε Goal/Goal, στα πέντε τελευταία παιχνίδια της.