bet365 logo

Στα πλαίσια της πρώτης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League, η Λυών φιλοξενεί τη Ζενίτ (19:55) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Λυών, σερί στο οποίο μετράει δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Την Παρασκευή, το σύνολο του Σιλβίνιο φιλοξενήθηκε από την Αμιάν, για τη Ligue 1, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Βρέθηκε πίσω στο 7′, έκανε την ανατροπή πριν την ανάπαυλα με δυο τέρματα του Ντεμπελέ (9′, 34′), πριν δεχθεί την ισοφάριση στις καθυστερήσεις του ματς. Αυτή ήταν και η δεύτερη διαδοχική της ισοπαλία, έχοντας προηγηθεί εκείνη με τη Μπορντό (1-1 εντός). Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία από τα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη σε επίσημες αναμετρήσεις πανηγύρισε από την πλευρά της, η Ζενίτ. Την Παρασκευή, το σύνολο του Σεργκέι Σέμακ φιλοξένησε την Άρσεναλ Τούλα, για τη ρωσική Premier League, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-1. Πήρε προβάδισμα με τον Τζιούμπα στο πέμπτο μόλις λεπτό, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση στο 56′, για να επικρατήσει εν τέλει με τα τέρματα των Ντριούσι (πεν. 66′) και Σάτοφ (88′). Είχε προηγηθεί η νίκη επί της Σπαρτάκ Μόσχας (0-1 εκτός). Σημειώθηκε Under 2.5 στα επτά από τα οκτώ τελευταία επίσημα παιχνίδια της. Επικράτησε στις τέσσερις από τις πέντε φετινές της εξόδους.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.