Στα πλαίσια της τέταρτης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League, η Λοκομοτίβ Μόσχας φιλοξενεί τη Γιουβέντους (19:55) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Λοκομοτίβ Μόσχας, στις οποίες και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Το Σάββατο, το σύνολο του Γιούρι Σεμίν φιλοξενήθηκε από την Ούφα, για την ρωσική Premier League, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Ευτύχησε να πάρει το προβάδισμα με τον Εντέρ στο 59′, για να δεχθεί την ισοφάριση με πέναλτι στο 72ο λεπτό. Σημειώθηκε 2-3 Goals στα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες, στη σεζόν.

Αήττητη συνεχίζει την πορεία της στη φετινή σεζόν η Γιουβέντους, όπου και μετράει έντεκα νίκες και τρεις ισοπαλίες, σε όλες τις διοργανώσεις. Το Σάββατο, το σύνολο του Μαουρίτσιο Σάρι φιλοξενήθηκε από την Τορίνο, στο μεταξύ τους ντέρμπι για τη Serie A, στην έδρα της οποίας πήρε το διπλό, επικρατώντας με 0-1. Ο Ντε Λιγκτ στο 70ο λεπτό, σημείωσε το τέρμα που της χάρισε τη νίκη. Σημειώθηκε G/G στα πέντε από τα έξι τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες, στη σεζόν.