bet365

Στην Πρέμιερ Λιγκ, η Λίβερπουλ φιλοξενεί την Άρσεναλ για την 3η αγωνιστική και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Να υπερασπιστεί τον τίτλο της πρωταθλήτριας φαίνεται πως είναι αποφασισμένη η Λίβερπουλ. Η ομάδα του Γιούργκεν Κλοπ μπορεί να μην ξεκίνησε τόσο εύκολα στο πρωτάθλημα με το 4-3 κόντρα στη Λιντς μέσα στο Άνφιλντ, όπου κατάφερε να φτάσει στη νίκη στα τελευταία λεπτά. Παρ’ όλα αυτά, συνέχισε με το 2-0 εκτός επί της Τσέλσι, που έπαιζε, βέβαια, με 10 παίκτες για ένα ημίχρονο. Προέρχεται από νίκη εκτός για το Λιγκ Καπ επί της Λίνκολν με ένα σαρωτικό 7-2. “Τρομάζει” το αήττητό της εντός έδρας, καθώς δεν έχει χάσει εδώ και 60 παιχνίδια.

Θετικός ο απολογισμός της Άρσεναλ μέχρι τώρα τη φετινή χρονιά. Πρώτα, ήρθε τίτλος με το Κομιούνιτι Σιλντ με αντίπαλο τη Λίβερπουλ. Έπειτα, άρχισε την Πρέμιερ Λιγκ με το δυναμικό 3-0 εκτός έδρα επί της Φούλαμ. Στη συνέχεια, είχε και πάλι νίκη στο πρωτάθλημα μέσα στο “σπίτι” της κόντρα στη Γουέστ Χαμ με 2-1, αν και όχι τόσο άνετη όσο θα επιθυμούσε. Το σύνολο του Μικέλ Αρτέτα έδωσε το τελευταίο του ματς πριν το αποψινό με αντίπαλο τη Λέστερ εκτός για το Λιγκ Καπ, και μέτρησε ακόμη ένα “τρίποντο” με 2-0.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.