bet365

Η Λιντς φιλοξενεί τη Γουέστ Χαμ για το πρωτάθλημα και η Bet365 προσφέρει την αναμέτρηση με μεγάλη γκάμα αγορών και ειδικών στοιχημάτων.

Σε μέτρια αγωνιστική κατάσταση βρίσκεται τον τελευταίο καιρό η Λιντς. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από την ήττα με 3-1 από την Τσέλσι στο «Στάμφορντ Μπριτζ». Προηγήθηκαν, αλλά δεν μπόρεσαν να διατηρήσουν το προβάδισμά τους. Πάντως, δεν μπορεί να πει κανείς ότι ήταν κακοί. Είχαν και το «Χ» με την Άρσεναλ (0-0) όπου στάθηκαν άτυχοι με τρία δοκάρια. Έχουν πέσει λίγο στη βαθμολογία και θα χρειαστούν νίκες για να ανέβουν. Οφείλουν να αξιοποιήσουν την έδρα τους.

Η Γουεστ Χαμ με τη σειρά της, δεν έπεισε με την απόδοσή της στο τελευταίο παιχνίδι. Για την ακρίβεια, στο δεύτερο ημίχρονο μάλλον… δεν εμφανίστηκε στον αγωνιστικό χώρο. Μπήκε φουριόζα στο ματς με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και έκλεισε το 45λεπτο προηγούμενη με 1-0. Στην επανάληψη όμως, λύγισε και δέχτηκε τρία γκολ. Βρίσκεται σε λίγο καλύτερη βαθμολογική θέση από τη σημερινή της αντίπαλο, αλλά οφείλει να προσέξει σήμερα.

Η Λιντς έχει τον πρώτο λόγο για τη νίκη στην Bet365.gr. Περνώντας στις αποδόσεις, ο “άσσος” προσφέρεται στο 2.25. Εκτός από αυτό, το “διπλό” βρίσκεται στο 3.00 και στην ίδια τιμή η ισοπαλία στο 3.60.