bet365 logo

Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής στη Ligue 1, η Λιλ φιλοξενεί τη Σεντ Ετιέν (20:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Λιλ, η οποία δεν στάθηκε ικανή να διπλασιάσει τις νίκες της, έχοντας προηγηθεί εκείνη της πρεμιέρας με αντίπαλο τη Ναντ (2-1 εντός). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κριστόφ Γκαλτιέ φιλοξενήθηκε από την Αμιάν, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Αγωνιζόμενη με παίκτη λιγότερο από το 39′, όταν και αποβλήθηκε ο Σουμαρέ, δέχθηκε γκολ στο 70′, για να χάσει έτσι το ματς. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια στη διοργάνωση. Νικηφόρα και τα πέντε τελευταία εντός της για το πρωτάθλημα, σερί που ξεκίνησε από την περασμένη σεζόν.

Μετά από δυο αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα, η Σεντ Ετιέν παραμένει αήττητη, μετρώντας μια νίκη και μια ισοπαλία. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γκισλάν Πριντάντ φιλοξένησε τη Μπρεστ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω στο σκορ από τις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, για να φτάσει στην ισοφάριση με τον Μπουάνγκα, επτά λεπτά πριν από τα 90′. Σημειώθηκε G/G στα τρία τελευταία της παιχνίδια στη διοργάνωση. Αήττητη στα έξι τελευταίες εξόδους της στο πρωτάθλημα, σερί που ξεκίνησε από την περασμένη σεζόν, έχοντας απολογισμό τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.