bet365

Η Λιλ φιλοξενεί τη Ναντ για τη Ligue 1 και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Η Λιλ στα τέσσερα παιχνίδια που έχει δώσει στο γαλλικό πρωτάθλημα παραμένει αήττητη. Πιο ειδικά, ξεκίνησε με εντός ισοπαλία 1-1 με τη Ρεν και μετά έκανε δύο απανωτές νίκες με της Ρεμς εκτός 0-1 και τη Μετς 1-0 πίσω στην έδρα της. Προέρχεται από άλλο ένα Χ, στην έδρα της Μαρσέιγ με 1-1. Το σύνολο του Γκαλτιέ προηγήθηκε και έδειχνε πιο ισχυρό με τις πολλές του ευκαιρίες και ισοφαρίστηκε πέντε λεπτά πριν το τέλος. Πάντως, έχει βρει δίχτυα σε κάθε παιχνίδι της στο πρωτάθλημα που έχει δώσει για την ώρα. Έχει σε γενικές γραμμές καλή και σταθερή απόδοση.

Η Ναντ φαίνεται να είναι πιο ασταθής στην αγωνιστική της εικόνα στη Ligue 1 φέτος. Έκανε αρχή με ισοπαλία χωρίς τέρματα εκτός με τη Μπορντό, προχώρησε στη μοναδική της νίκη μέχρι στιγμής με τη Νιμ εντός και σκορ 2-1, ενώ με το ίδιο αποτέλεσμα αλλά από την αντίστροφη έχασε στην έδρα της Μονακό στη συνέχεια. Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι της, η ομάδα του Γκουρκίφ κατάφερε να πάρει και πάλι τον βαθμό της ισοπαλίας παρά την κακή λειτουργία της άμυνας. Έφερε 2-2 εντός έδρας κόντρα στη Σεν Ετιέν, μάλιστα με ολική ανατροπή.