Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League, η Λιλ φιλοξενεί τη Βαλένθια (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Λιλ, στις οποίες και μετράει δυο ισοπαλίες και δυο ήττες. Το Σάββατο, το σύνολο του Κριστόφ Γκαλτιέ φιλοξενήθηκε από την Τουλούζ, στα πλαίσια της Ligue 1, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα, για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα, με τον Ζοσέ Φοντέ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και μια ήττα, στη σεζόν.

Αήττητη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι παρέμεινε η Βαλένθια, μετά και τη νίκη κόντρα στην Αλαβές (2-1 εντός). Το Σάββατο, το σύνολο του Άλμπερτ Σελάδες φιλοξενήθηκε από την Ατλέτικο Μαδρίτης, στα πλαίσια της La Liga, με την οποία αναδείχθηκε έμεινε στο 1-1. Βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 36′, για να φτάσει ισοφαρίσει με τον Ντάνι Παρέχο, οκτώ λεπτά πριν από το φινάλε. Σημειώθηκε 2-3 Goals στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες, στη σεζόν.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.