Στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής στη Serie A, η Λάτσιο φιλοξενεί τη Βερόνα (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Ένα αήττητο σερί 16 αναμετρήσεων στο φετινό πρωτάθλημα “τρέχει” η Λάτσιο, με 13 νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Σιμόνε Ιντζάγκι φιλοξένησε τη Σπαλ, της οποίας και επικράτησε με το ευρύ 5-1. Οι Ιμόμπιλε (3′, 29′), Καϊσέδο (16′, 38′) και Αντεκάνιε (58′) έδωσαν σαφές προβάδισμα στους “αετούς”, πριν οι φιλοξενούμενοι μειώσουν απλά για το τελικό αποτέλεσμα, στο 65′. Σημειώθηκε G/G στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει εννέα νίκες και δυο ισοπαλίες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει στα επτά πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Αήττητη εδώ και έξι αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα και η Βερόνα, με από τρεις νίκες και ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ιβάν Τζούριτς φιλοξενήθηκε από τη Μίλαν, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Προηγήθηκε στο 13ο λεπτό με το τέρμα του Φαραόνι, για να δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο 29′. Σημειώθηκε 2-3 Goals στα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, ούσα αήττητη στις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της (1-2-0).