Στα μπαράζ ανόδου/παραμονής στη Ligue 1, η Λανς φιλοξενεί τη Ντιζόν (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον μεγάλο αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από ένα αήττητο σερί πέντε αναμετρήσεων προέρχεται η Λανς, όπου και μετράει τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Στο προηγούμενο παιχνίδι, το σύνολο του Φιλίπ Μοντανιέ αντιμετώπισε την Τρουά, στην έδρα της οποίας πήρε τη νίκη με 1-2, στην παράταση. Ευτύχησε να προηγηθεί στο τρίτο μόλις λεπτό με το τέρμα του Γκομίς, για να δεχθεί την ισοφάριση με πέναλτι λίγο πριν την ανάπαυλα. Εν τέλει το τέρμα του Μπανζά στο 108′, έκρινε την αναμέτρηση. Τρίτο διαδοχικό παιχνίδι της, στο οποίο σημειώνεται G/G. Μόλις μια ήττα στα δέκα τελευταία εντός της, όπου και μετράει ακόμη έξι νίκες και τρεις ισοπαλίες.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Ντιζόν, μετά και την ήττα από την Παρί Σεν Ζερμέν (4-0 εκτός). Στο προηγούμενο παιχνίδι, το σύνολο του Αντουάν Κομπουαρέ φιλοξένησε την Τουλούζ, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Αν και βρέθηκε πίσω λίγο μετά το μισάωρο, έκανε την ανατροπή με τους Σλιτί (58′) και Ζούλιο Ταβάρες (62′). Τέταρτο διαδοχικό παιχνίδι της, στο οποίο σημειώνεται Over 2.5. Ηττήθηκε επτά φορές στις οκτώ τελευταίες εξόδους της για το πρωτάθλημα.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το  Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.