bet365 logo

Στα πλαίσια της ένατης αγωνιστικής στη Super League 1, η Λαμία φιλοξενεί το Βόλο (20:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Δεν έχει πανηγυρίσει ακόμη τη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα η Λαμία, όπου και μετράει τέσσερις ισοπαλίες και ισάριθμες ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τον Αστέρα Τρίπολης, από τον οποίο και ηττήθηκε με 4-1. Ο Ασίγκμπα είχε ισοφαρίσει προσωρινά σε 1-1 για την ομάδα του, με γκολ που σημείωσε στο 36ο λεπτό της αναμέτρησης. Αυτή ήταν και η δεύτερη διαδοχική της ήττα, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στον ΠΑΟΚ (3-0 εκτός). Σημειώθηκε N/G στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις τέσσερις ισοπαλίες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Την τέταρτη διαδοχική του ήττα στο πρωτάθλημα υπέστη ο Βόλος, μετά και από εκείνες κόντρα σε Ξάνθη (3-1 εκτός), Ατρόμητο (2-3 εντός) και ΑΕΚ (3-2 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χουάν Φεράνδο φιλοξένησε τον ΠΑΟΚ, κόντρα στον οποίο ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω στο 29′, για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα στο 79′, από το σημείο του πέναλτι. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία του παιχνίδια. Στις μια νίκη και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.