bwin

Στην bwin σε περιμένει κορυφαία στοιχηματική εμπειρία! |21+

Οι ρεβάνς των ημιτελικών του Κυπέλλου Ελλάδας δεσπόζουν στο σημερινό πρόγραμμα και το βράδυ θα γνωρίζουμε το ζευγάρι του τελικού. Στη Θεσσαλονίκη, ο Άρης περιμένει την ΑΕΚ, στην πέμπτη αναμέτρηση των δύο ομάδων για φέτος. Στο πρώτο παιχνίδι, μετά από ένα επεισοδιακό 90λεπτο, ο «δικέφαλος» επιβλήθηκε 2-1 και πήρε προβάδισμα πρόκρισης. Βέβαια, οι δύο ομάδες αναμετρήθηκαν το σαββατοκύριακο για το πρωτάθλημα, με τους «κίτρινους» να αποσπούν ισοπαλία 2-2, σε μια αναμέτρηση που προηγήθηκαν δύο φορές στο δεύτερο ημίχρονο.

Δυο ώρες αργότερα στο Γ. Καραϊσκάκης, ο Ολυμπιακός υποδέχεται τον ΠΑΟΚ. Οι «ερυθρόλευκοι» μπήκαν με φόρα στη διαδικασία των play off και μέτρησαν τρεις διαδοχικές νίκες, με τελευταίο το άνετο 3-0 επί του Παναθηναϊκού την Κυριακή. Στον αντίποδα, ο «δικέφαλος» κατεβαίνει στην Αθήνα με στόχο να υπερασπιστεί το υπέρ του 3-2, αν και δεν εντυπωσιάζει από την επανέναρξη και εντεύθεν. Συγκεκριμένα, η ομάδα του Φερέιρα, ηττήθηκε από τον Ολυμπιακό στην πρεμιέρα των play off (0-1), έμεινε στο 0-0 με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ, για να κάνει… σεφτέ στα τρίποντα με το 3-1 κόντρα στον ΟΦΗ. Ακόμα κι εκεί όμως, δεν έθελξε με την απόδοσή της, επιτρέποντας στους Κρητικούς να προηγηθούν στο σκορ και πήρε τη νίκη με δύο γκολ στις καθυστερήσεις!

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι. *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.