Στα πλαίσια της 26ης αγωνιστικής για τη βραζιλιάνικη Serie A, η Κρουζέιρο φιλοξενεί τη Σάο Πάολο (03:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και οκτώ αναμετρήσεις η Κρουζέιρο, όπου και μετράει τέσσερις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αμπέλ Μπράγκα φιλοξενήθηκε από τη Σαπεκοένσε, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Προηγήθηκε στο τέταρτο μόλις λεπτό με τον Ντεντέ, για να δεχθεί εν τέλει την ισοφάριση στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Under 2.5 στα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας τη νίκη στα τέσσερα πιο πρόσφατα εξ αυτών (0-2-2).

Από ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων προέρχεται η Σάο Πάολο, όπου και μετράει από δυο ισοπαλίες και ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φερνάντο Ντινίζ φιλοξένησε την Κορίνθιανς, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Ένα εύστοχο πέναλτι από τον Ρεϊνάλδο στο 66ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει πέντε νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες στο φετινό πρωτάθλημα, ούσα αήττητη στις τρεις τελευταίες εξόδους της (1-2-0).