Στα πλαίσια της 15ης αγωνιστικής στην Premier League, η Κρίσταλ Πάλας φιλοξενεί τη Μπόρνμουθ (21:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Επιστροφή στις νίκες για την Κρίσταλ Πάλας, μετά από πέντε αναμετρήσεις με μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρόι Χόντσον φιλοξενήθηκε από τη Μπέρνλι, της οποίας και επικράτησε με 0-2. Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ο Ζάχα έβαλε μπροστά στο σκορ την ομάδα του, με τον Σλουπ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, στο 78ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Από την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Μπόρνμουθ, έχοντας προηγηθεί εκείνες κόντρα σε Νιουκάστλ (2-1 εκτός) και Γουλβς (1-2 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Έντι Χάουι φιλοξενήθηκε από την Τότεναμ, από την οποία και ηττήθηκε με 3-2. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με τρία τέρματα διαφορά (21′, 50′, 69′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα, με τον Γουίλσον (73′, 90’+6). Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις τέσσερις τελευταίες εξόδους της (0-1-3).