bet365

Στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής στη ρωσική Premier League, η Κράσνονταρ φιλοξενεί την Άρσεναλ Τούλα (20:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Από την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Κράσνονταρ, μετά και τη νίκη της πρεμιέρας επί της Ούφα (0-3 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μουράντ Μουσάεφ φιλοξενήθηκε από τη Λοκομοτίβ Μόσχας, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 43ο λεπτό, ήταν αυτό που έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε No Goal, στα επτά τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Άρσεναλ Τούλα δεν πανηγύρισε τη νίκη, μετά και τη “λευκή” ισοπαλία της πρεμιέρας με την Ακμάτ Γκρόζνι, εντός. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Σεργκέι Ποντπάλι φιλοξένησε την Ούφα, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 2-3. Παρότι προηγήθηκε με τον Λουτσένκο στο 26′, δέχθηκε στην πορεία τρία τέρματα (45’+1, 54′, πεν. 63′), πριν μειώσει στο τελικό αποτέλεσμα, με τον Κανγκβά, στο 72ο λεπτό. Σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5, στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.