Στα πλαίσια της 41ης αγωνιστικής στη Segunda División, η Κόρδοβα φιλοξενεί την Οσασούνα (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον μεγάλο αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι παρέμεινε αήττητη στο πρωτάθλημα η Κόρδοβα, έχοντας προηγηθεί η νίκη επί της Ταραγόνα (4-3 εντός). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ραφαέλ Ναβάρο αντιμετώπισε τη Ράγιο Μαχαδαχόντα, με την οποία και αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Τέταρτο από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο οποίο σημειώνεται N/G. Έφτασε τους 34 βαθμούς και είναι στην 20η θέση, έχοντας υποβιβαστεί ήδη από την κατηγορία. Έξι νίκες, επτά ισοπαλίες και επτά ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της.

Αήττητη παραμένει η Οσασούνα εδώ και εννέα αναμετρήσεις, όπου και μετράει έξι νίκες και τρεις ισοπαλίες. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αρασάτε φιλοξένησε τη Λας Πάλμας, της οποίας επικράτησε με 2-0. Προηγήθηκε στο 34′ με τον Χουάν Βιγιάρ, με τον Χίσκο Χιμένεθ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, πέντε λεπτά πριν το φινάλε. Τέταρτο διαδοχικό παιχνίδι της, που κρατάει το μηδέν στην άμυνα. Με 81 βαθμούς, βρίσκεται στην πρώτη θέση, οπότε και θέλει ένα βαθμό για να “κλειδώσει” το πρωτάθλημα. Έξι νίκες, επτά ισοπαλίες και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το  Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.