bet365 logo

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στην Jupiler Pro League, η Κλαμπ Μπριζ φιλοξενεί τη Σεντ Τρούιντεν (21:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Με νίκη ξεκίνησε την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Κλαμπ Μπριζ. Στην πρεμιέρα, το σύνολο του Φιλίπ Κλεμέντ φιλοξενήθηκε από τη Μπέβερεν, της οποίας επικράτησε με 1-3. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 32′, ισοφάρισε αρχικά στις καθυστερήσεις με το πέναλτι του Φάνακεν, για να φτάσει στην ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο, με τα τέρματα που σημείωσαν οι Οκερεκέ (48′) και Φάνακεν (70′). Ατα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια που έδωσε στα πλαίσια του πρωταθλήματος μέτρησε πέντε νίκες, έχοντας παράλληλα και μια ήττα.

Αντιθέτως, η Σεντ Τρούιντεν ξεκίνησε με ήττα στο φετινό πρωτάθλημα. Στην πρεμιέρα, το σύνολο του Μαρκ Μπράις φιλοξένησε τη Μουσκρόν, από την οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 38ο λεπτό, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Αυτό ήταν και το τέταρτο διαδοχικό παιχνίδι πρωταθλήματος που δεν πανηγυρίζει τη νίκη (0-1-3), σερί που ξεκίνησε από πέρυσι, ενώ σημειώθηκε Under 2.5 και στα τέσσερα αυτά παιχνίδια.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.