bet365

Στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής στην Allsvenskan, η Καλμάρ φιλοξενεί τη Μιάλμπι (20:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Επιστροφή στις ήττες για την Καλμάρ, μετά από δυο αναμετρήσεις, μετρώντας μια νίκη και μια ισοπαλία. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Νάνε Μπέργκστραντ φιλοξενήθηκε από την Έστερσουντ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο 14′, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο 71ο λεπτό. Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. Εντός έδρας μετράει μια νίκη, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Δεν πανηγύρισε τη νίκη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Μιάλμπι, μετά και την ήττα από τη Τζουργκάρντεν (2-1 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μάρκους Λαντζ φιλοξένησε τη Μάλμε, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Προηγήθηκε δις με τους Κνούντσεν (αυτ. 24′) και Σάμποβιτς (66′), για να δεχθεί ισάριθμες φορές την ισοφάριση (54′, 72′). Σημειώθηκε Goal/Goal, στα έξι τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.