bet365 logo

Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στη Vysshaya Liga στο Τατζικιστάν, η Ιστικλόλ φιλοξενεί την ΤΣΣΚΑ Πομίρ (16:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ξεκίνησε την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Ιστικλόλ. Για την πρεμιέρα, φιλοξενήθηκε από τη Ντουσανμπέ, από την έδρα της οποίας κατάφερε να φύγει με το διπλό, έχοντας επικρατήσεις 0-7. Τέσσερις φορές βρήκε δίχτυα ο Ντζαλίλοβ (31′, 46′, 60′, 64′), ενώ δίχτυα βρήκαν και οι Ορασακέντοβ (25′) και Μπομπόεβ (80′, 90′). Σημειώθηκε No Goal, στα τέσσερα τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Αντιθέτως, η ΤΣΣΚΑ Πομίρ ξεκίνησε με ήττα τη δική της πορεία. Για την πρεμιέρα, φιλοξένησε τη Κουγιάντ, κόντρα στην οποία με 1-3. Έχοντας βρεθεί πίσω με δυο τέρματα (45′, 63′), μείωσε προσωρινά με τον Γκαφόροβ στο 76′, για να δεχθεί και τρίτο τέρμα, με πέναλτι στις καθυστερήσεις. Σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5, στα τρία τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.