Στα πλαίσια της έβδομης αγωνιστικής για τα προκριματικά του Euro 2020, η Ισλανδία φιλοξενεί τη Γαλλία (11/10, 21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψε η Ισλανδία, μετά από τις τρεις νίκες που πήρε κόντρα σε Αλβανία (1-0 εντός), Τουρκία (2-1 εντός) και Μολδαβία (3-0 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Έρικ Χάμρεν φιλοξενήθηκε από την Αλβανία, από την οποία και ηττήθηκε με 4-2. Παρότι βρέθηκε δυο φορές πίσω στο σκορ, ισοφάρισε ισάριθμες φορές με τους  Σίγκουρντσον (47′) και Σίγκπορσον (58′), για να δεχθεί ακόμη δυο τέρματα στην πορεία. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια στα προκριματικά.

Την τρίτη διαδοχική της νίκη στα προκριματικά πανηγύρισε η Γαλλία, έχοντας προηγηθεί εκείνες κόντρα σε Ανδόρα (0-4 εκτός) και Αλβανία (4-1). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντιντιέ Ντεσάμπ φιλοξένησε την Ανδόρα, κόντρα στην οποία επικράτησε με 3-0. Ο Κομάν άνοιξε το σκορ για την ομάδα του στο 18′, με τον Λενγκλέ να διπλασιάζει τα τέρματα της στο 52ο λελπτό. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε στις καθυστερήσεις ο Μπεν Γιεντέρ. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια στα προκριματικά.