Στα πλαίσια της πέμπτης αγωνιστικής στη Ligue 2, η Γκινγκάμπ φιλοξενεί τη Βαλενσιέν (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι στο πρωτάθλημα παρέμεινε η Γκινγκάμπ, έχοντας προηγηθεί η νίκη επί της Ορλεάν (1-0 εντός). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Πατρίς Λερ φιλοξενήθηκε από την Οσέρ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Προηγήθηκε με 0-2, με τα γκολ των Ενγκμπακοτό (18′) και Ντο (32′), για να δεχθεί την ισοφάριση στο δεύτερο ημίχρονο (56′, πεν. 83′) για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία από τα πέντε φετινά ματς της. Εντός έδρας μετράει μια νίκη και μια ισοπαλία.

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Βαλενσιέν, έχοντας προηγηθεί εκείνη επί της Λε Μαν (1-2 εκτός). Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ολιβιέ Γκεγκάν φιλοξένησε τη Ροντέ, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 1-0. Το τέρμα του Γκιγιόμ στο 50ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε φετινά ματς της. Εκτός έδρας μετράει μια νίκη και μια ήττα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.