intewetten logo

Για το FA Cup, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υποδέχεται τη Γουέστ Χαμ σήμερα. Το ματς το βρίσκετε με γκάμα αγορών στην Interwetten.

Δεν έχει γνωρίσει ήττα εδώ και τρεις αγώνες η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Πέτυχε σε αυτό το διάστημα και εμφατική νίκη εντός έδρας με 9-0 κόντρα στη Σαουθάμπτον. Έρχεται από ισοπαλία και πάλι στο Ολντ Τράφορντ με αντίπαλο την Έβερτον (3-3). Παρόλο που ήταν πιο κινητική και προηγήθηκε δύο φορές, τελικά ισοφαρίστηκε στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στον προηγούμενο γύρο του κυπέλλου απέκλεισε τη Λίβερπουλ με 3-2.

Η Γουέστ Χαμ μετά από μία μακρά περίοδο χωρίς ήττα σε όλες τις διοργανώσεις έχασε πρόσφατα εντός από τη Λίβερπουλ στο αγγλικό πρωτάθλημα με 3-1. Αμέσως μετά, πέτυχε νίκη μακριά από το “σπίτι” της με 3-1 κόντρα στην Άστον Βίλα, όντας κατά πολύ ανώτερη στο χορτάρι. Τελευταία έπαιξε και πάλι εκτός με τη Φούλαμ και έμεινε στο “Χ” σε αγώνα που έληξε χωρίς τέρματα, έχοντας και λίγη βοήθεια από την τύχη.

Οι αποδόσεις της Interwetten δείχνουν ότι η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ είναι το μεγάλο φαβορί για τη νίκη. Ειδικότερα, ο άσος παίζεται στο 1.60, το “Χ” στο 4.30 και το διπλό στο 5.25.