Στα πλαίσια της ένατης αγωνιστικής στη 2. Bundesliga, η Όσναμπρουκ φιλοξενεί την Αρμίνια Μπίλεφελντ (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Όσναμπρουκ, μετρώντας μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντάνιελ Τιούνε φιλοξενήθηκε από τη Βέχεν, από την οποία και ηττήθηκε με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο 23′, για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα, επτά λεπτά πριν από τα 90′. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες και από μια ισοπαλία και ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, ούσα αήττητη στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (2-1-0).

Από την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Αρμίνια Μπίλεφελντ, η οποία μετρούσε τέσσερις νίκες και τρεις ισοπαλίες, μέχρι τότε. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ούβε Νόιχαους φιλοξένησε τη Στουτγκάρδη, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Αγωνίζομενη με αριθμητικό μειονέκτημα από το 61′, μετά και την αποβολή του Κλος, δέχθηκε γκολ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Over 3.5 στα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες και μια ισοπαλία ο εκτός έδρας απολογισμός της στο πρωτάθλημα, παίρνοντας το διπλό στις τρεις τελευταίες εξόδους της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.