Στα πλαίσια των play-offs του Champions League, η Κλουζ φιλοξενεί τη Σλάβια Πράγας (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αήττητο σερί έντεκα αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις “τρέχει” η Κλουζ, στο οποίο και μετράει επτά νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Το περασμένο Σάββατο, το σύνολο του Νταν Πετρέσκου φιλοξενήθηκε από τη Σέπσι, στα πλαίσια της Liga I, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Ευτύχησε να πάρει προβάδισμα μόλις στο 10ο λεπτό με το τέρμα του Πάουν, όμως δέχθηκε την ισοφάριση στο 31′, για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε G/G στα πέντε από τα έξι τελευταία επίσημα παιχνίδια της. Εντός έδρας παραμένει αήττητη, μετρώντας τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες.

Παράλληλα όμως και η Σλάβια Πράγας είναι αήττητη στα έξι τελευταία της παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις, μετρώντας τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη Παρασκευή, το σύνολο του Γίντριχ Τρπισόφσκι φιλοξενήθηκε από τη Μπουντεγιόβιτσε, στα πλαίσια της Fortuna Liga, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-3. Ο Στάνκιου στο 48′ έδωσε προβάδισμα στην ομάδα του, με τον Ολαγινκά στο 76′ διπλασιάζει τα τέρματα της, πριν ο Σκόντα διαμορφώσει το τελικό αποτέλεσμα, έξι λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε N/G στα πέντε από τα έξι φετινά της παιχνίδια. Εκτός έδρας παραμένει αήττητη, μετρώντας τρεις νίκες και μια ισοπαλία.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.