Στα πλαίσια της 14ης αγωνιστικής στη βραζιλιάνικης Serie A, η Ιντερνασιονάλ φιλοξενεί την Κορίνθιανς (17:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Μετά από δυο αναμετρήσεις με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία, η Ιντερνασιονάλ γνώρισε και πάλι την ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Οντάιρ Χέλμαν φιλοξενήθηκε από την Φλουμινένσε, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Έχοντας βρεθεί πίσω με δυο τέρματα, το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει απλά στις καθυστερήσεις με τον Εντενίλσον. Σημειώθηκε Under 2.5 τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας είναι αήττητη, μετρώντας έξι νίκες και μια ισοπαλία.

Αήττητη παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Κορίνθιανς, όπου και μετράει τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φάμπιο Καρίγιε φιλοξένησε τη Γκοϊάς, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 2-0. Ο Ζούνιορ Ούρσο άνοιξε το σκορ στο 25′, με τον Μποσέλι να γράφει το τελικό αποτέλεσμα, με πέναλτι στο 87ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5 στα έντεκα από τα δώδεκα τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας έχει απολογισμό από δύο νίκες, ισοπαλίες και ήττες.