Στα πλαίσια των ημιτελικών του Coppa Italia, η Ίντερ φιλοξενεί τη Νάπολι (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Ένα αήττητο σερί δέκα αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις “τρέχει” η Ίντερ, έχοντας απολογισμό έξι νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Την Κυριακή, το σύνολο του Αντόνιο Κόντε φιλοξένησε τη Μίλαν, στο μεταξύ τους ντέρμπι για τη Serie A, κόντρα στην οποία επικράτησε με 4-2. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα από το πρώτο ημίχρονο (40′, 45’+1), για να φτάσει στην ανατροπή με τους Μπρόζοβιτς (51′), Βετσίνο (53′), Ντε Φράι (70′) και Λουκάκου (90’+3). Σημειώθηκε G/G στα επτά από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δέκα νίκες, πέντε ισοπαλίες και δυο ήττες, τη φετινή σεζόν, έχοντας παραμείνει αήττητη στα έξι πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (4-2-0).

Επιστροφή στις ήττες για τη Νάπολι, μετά και τις τρεις διαδοχικές νίκες κόντρα σε Λάτσιο (1-0 εντός), Γιουβέντους (2-1 εντός) και Σαμπντόρια (2-4 εκτός). Την Κυριακή, το σύνολο του Τζενάρο Γκατούζο φιλοξένησε τη Λέτσε, για τη Serie A, κόντρα στην οποία γνώρισε με 2-3. Βρέθηκε πίσω στο 29′ και παρότι ισοφάρισε με τον Μίλικ στο 48′, είδε την αντίπαλο της να βρίσκει ακόμη δυο φορές το δρόμο προς τα δίχτυα (61′, 82′), πριν ο Καγιεχόν μειώσει στις καθυστερήσεις για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει πέντε νίκες, έξι ισοπαλίες και τρεις ήττες, τη φετινή σεζόν.