Στα πλαίσια της 23ης αγωνιστικής στη Serie A, η Ίντερ φιλοξενεί τη Μίλαν (21:45) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητο σερί 15 αναμετρήσεων μετράει στο πρωτάθλημα η Ίντερ, έχοντας απολογισμό εννέα νίκες και έξι ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αντόνιο Κόντε φιλοξενήθηκε από την Ουντινέζε, της οποίας και επικράτησε με 0-2. Προηγήθηκε στο 64′ με τον Λουκάκου, ενώ ο ίδιος παίκτης διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα, με πέναλτι στο 71ο λεπτό. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει έξι νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα, μένοντας αήττητη στα επτά πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (3-4-0).

Αήττητη εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Μίλαν, έχοντας απολογισμό τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Στέφανο Πιόλι φιλοξένησε τη Βερόνα, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Βρέθηκε πίσω στο 13′, για να φτάσει στην ισοφάριση με τον Τσαλχάνογλου, στο 29ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας μετράει έξι νίκες και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα, παίρνοντας το διπλό στις τέσσερις από τις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της (4-0-1).