Στα πλαίσια της πέμπτης αγωνιστικής στη Serie A, η Ίντερ φιλοξενεί τη Λάτσιο (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από την τέταρτη νίκη της σε ισάριθμες αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα, προέρχεται η Ίντερ. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αντόνιο Κόντε φιλοξενήθηκε από τη Μίλαν, στο μεταξύ τους τοπικό ντέρμπι, στην έδρα της οποίας πανηγύρισε το διπλό, επικρατώντας με 0-2. Ο Μπρόζοβιτς άνοιξε το σκορ στο 49′, με τον Λουκάκου να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 78ο λεπτό. Προηγήθηκαν οι νίκες κόντρα σε Λέτσε (4-0 εντός), Κάλιαρι (1-2 εκτός) και Ουντινέζε (1-0 εντός). Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία τελευταία επίσημα παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις.

Στις νίκες επέστρεψε η Λάτσιο, μετά από δυο αναμετρήσεις με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Σιμόνε Ιντσάγκι φιλοξένησε την Πάρμα, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-0. Στο όγδοο λεπτό, ο Ιμόμπιλε άνοιξε το σκορ, με τον Μάρουσιτς να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, στο 67′. Σημειώθηκε 2-3 Goals στα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις.