bet365 logo

Στις 19:30, στο Vicarage Road, η Γουότφορντ υποδέχεται τη Λίβερπουλ, στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής στην Premier League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Επιστροφή στην εσωστρέφεια για την Γουότφορντ, που μετά από ένα καλό διάστημα γύρω από τις γιορτές συνεχίζει την πορεία της δίχως νίκη στα 6 τελευταία παιχνίδια. Την Κυριακή ηττήθηκε πολύ εύκολα με 3-0 στο Ολντ Τράφορντ από τη Γιουνάιτεντ και διατηρήθηκε εντός επικίνδυνης ζώνης με 24 βαθμούς, έναν λιγότερο από την 17η Άστον Βίλα. 3-5-5 το εντός έδρας ρεκόρ της, στο τελευταίο παιχνίδι μπροστά στο κοινό της ήττήθηκε από την άλλη ομάδα του Λίβερπουλ. Το 2-3 πόνεσε πολύ, ειδικά με τον τρόπο που ήρθε. Η ομάδα του Πίρσον προηγήθηκε με 2-0 στο 42′, αλλά πριν βγει το ημίχρονο δέχθηκε δύο πανομοιότυπα γκολ από τον Μίνα για το 2-2 στην ανάπαυλα. Η ήττα προέκυψε με γκολ του Γουόλκοτ στο 90′!

Η Λίβερπουλ επέστρεψε εντός Αγγλίας και συνάμα στις νίκες με το δύσκολο 3-2 επί της Γουέστ Χαμ. Η ομάδα του Κλοπ είδε τα “σφυριά” να ανατρέπουν προσωρινά το σκορ και μέχρι το 68ο λεπτό το ταμπλό έδειχνε 1-2. Σ’ εκείνο το σημείο ο Σαλάχ έκανε το 2-2 και στο 81′ ο Μανέ ολοκλήρωσε την ανατροπή. Παραμένει στην κορυφή και διατηρεί το +22 από τη Σίτι με μόλις μία ισοπαλία σε 27 παιχνίδια, αλλά το μυαλό της θα το έχει στο ματς της Τρίτης απέναντι στην Ατλέτικο μετά το 1-0 στη Μαδρίτη.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.