Στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής της Primera Division στην Κόστα Ρίκα, η Γουαδελούπη φιλοξενεί την Πέρεζ Ζελεδόν (00:00), και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητο σερί πέντε αναμετρήσεων “τρέχει” η Γουαδελούπη, μετρώντας τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Γκάινερ Σεγκούρα φιλοξενήθηκε από τη Χερεντιάνο, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Σημειώθηκε No Goal, στα έξι από τα εννέα τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα, στο φετινό πρωτάθλημα.

Σε αντίθεση με την αποψινή της αντίπαλο, η Πέρεζ Ζελεδόν προέρχεται από ένα σερί πέντε αναμετρήσεων χωρίς νίκη, μετρώντας μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χόνι Τσάβεζ φιλοξένησε την Καρταγίνες, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε από το σημείο του πέναλτι, στο 64ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τρία τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει δυο νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.