Στα πλαίσια της 15ης αγωνιστικής της βραζιλιάνικης Serie A, η Γκρέμιο υποδέχεται την Παλμέιρας (03:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από την πρώτη της ήττα στο πρωτάθλημα, μετά από έξι αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις νίκες και τρεις ισοπαλίες, προέρχεται η Γκρέμιο. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρενάτο Γκαούτσο φιλοξενήθηκε από τη Φλαμένγκο, από την οποία και ηττήθηκε με 3-1. Ο Ράφαελ Γκαλάρδο στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ισοφάρισε προσωρινά σε 1-1 για την ομάδα του, από το σημείο του πέναλτι. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Τρεις νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Παλμέιρας, όπου και μετράει τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Λουίς Φελίπε Σκολάρι φιλοξένησε τη Μπαΐα, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Παρότι προηγήθηκε δις με τα τέρματα του Ντουντού (13′, 58′), δέχθηκε ισάριθμες φορές την ισοφάριση από το σημείο του πέναλτι (53′, 85′), για το τελικό αποτέλεσμα. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.