Στα πλαίσια των ημιτελικών του Copa do Brasil, η Γκρέμιο υποδέχεται την Ατλέτικο Παραναένσε (03:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Μετά από δέκα αναμετρήσεις με απολογισμό επτά νίκες και τρεις ισοπαλίες, η Γκρέμιο υπέστη και πάλι την ήττα. Στο προηγούμενο παιχνίδι, το σύνολο του Ρενάτο Γκαούτσο φιλοξενήθηκε από τη Φλαμένγκο, για το Brasileirao Serie A, από την οποία και ηττήθηκε με 3-1. Ο Ράφαελ Γκαλιάρντο είχε ισοφαρίσει προσωρινά σε 1-1 για τη Γκρέμιο, με πέναλτι στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία τελευταία παιχνίδια της. Αήττητη στα οκτώ τελευταία εντός της, με έξι νίκες και δυο ισοπαλίες, ανεξάρτητα από τη διοργάνωση.

Επιστροφή στις ήττες και για την Ατλέτικο Παραναένσε. Στο προηγούμενο παιχνίδι, το σύνολο του Τιάγκο Νούνες φιλοξενήθηκε από τη Μποταφόγκο, για το Brasileirao Serie A, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Ο Τόνι Άντερσον στο 16′ σημείωσε το μοναδικό τέρμα για την ομάδα του, δίνοντας της έστω και προσωρινά το προβάδισμα. Σημειώθηκε N/G στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της. Στις πέντε τελευταίες εξόδους της, μετράει τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες, ανεξάρτητα από τη διοργάνωση.