bet365

Στα πλαίσια της έβδομης αγωνιστικής στο Brasileirao Serie B, η Γκουαρανί φιλοξενεί την Οέστε (02:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Την τρίτη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Γκουαρανί, μετά και από εκείνες κόντρα σε Παρανά (1-2 εντός) και Σαπεκοένσε (2-0 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Τιάγκο Καρπινι φιλοξένησε τη Ναούτικο, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-2. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Εντουάρντο Πέρσον στις καθυστερήσεις του ημιχρόνο, εν τέλει δέχθηκε την ανατροπή στα τελευταία λεπτά (78′, 90’+2). Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα η Οέστε, μετρώντας δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ρενάν Φρέιτας φιλοξένησετην Αβαΐ, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω στο ένατο μόλις λεπτό, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.