bet365 logo

Στα πλαίσια της όγδοης αγωνιστικής για το Brasileirao Serie A, η Γκοϊάς φιλοξενεί τη Σαπεκοένσε (02:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον μεγάλο αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Μετά από δυο διαδοχικές νίκες που πανηγύρισε επί των Σεαρά (2-1 εντός) και Μποταφόγκο (1-0 εντός), η Γκοϊάς γνώρισε και πάλι την ήττα. Για την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κλαουντινέι Ολιβέιρα φιλοξενήθηκε από την Αλαγκοάνο, από την οποία ηττήθηκε με 1-0, με γκολ που δέχθηκε στο 62ο λεπτό της αναμέτρησης. Έτσι, μετά από έξι αγωνιστικές, έχει συγκεντρώσει εννέα βαθμούς. Δυο νίκες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις ήττες και για τη Σαπεκοένσε, μετά και τη νίκη επί της Κρουζέιρο (1-2 εκτός). Για την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Νέι Φράνκο φιλοξένησε την Παλμέιρας, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 1-2, με τον Εβεράλδο στο 37′ να ισοφαρίζει προσωρινά με πέναλτι. Έφτασε έτσι τις τρεις ήττες στις τέσσερις πιο πρόσφατες αναμετρήσεις, ενώ και στις πέντε τελευταίες σημειώθηκε G/G. Έτσι, μετά από επτά αγωνιστικές, έχει συγκεντρώσει ισάριθμους βαθμούς. Μια νίκη και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το  Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.