bet365

Στα πλαίσια της τέταρτης αγωνιστικής στην Jupiler League, η Γκενκ φιλοξενεί την Κλαμπ Μπριζ (14:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη μετά από τρεις αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα παραμένει η Γκενκ, μετρώντας μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Χάνες Βολφ φιλοξενήθηκε από τη Σταντάρ Λιέγης, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις ήττες για την Κλαμπ Μπριζ, μετά και τη νίκη επί της Έουπεν (0-4 εκτός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φιλίπ Κλεμέντ φιλοξένησε τη Μπέρσοτ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 28ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Σημειώθηκε No Goal, στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.