Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής των ομίλων του Champions League, η Γιουβέντους φιλοξενεί τη Λεβερκούζεν (22:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Αήττητη παραμένει στη σεζόν η Γιουβέντους, μετρώντας πέντε νίκες και δυο ισοπαλίες. Το Σάββατο, το σύνολο του Μαουρίτσιο Σάρι φιλοξένησε τη Σπαλ, για τη Serie A, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 2-0. Ο Πιάνιτς έβαλε μπροστά την ομάδα του στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους, ενώ στο 78′ ο Ρονάλντο διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Τρίτη διαδοχική της νίκη, μετά και από εκείνες επί των Βερόνα (2-1 εντός) και Μπρέσια (1-2 εκτός). Σημειώθηκε G/G και Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της. Νικηφόρα και τα τρία φετινά εντός της.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη πανηγύρισε η Λεβερκούζεν, μετά και από εκείνη επί της Ουνιόν Βερολίνου (2-0 εντός). Το Σάββατο, το σύνολο του Πέτερ Μπος φιλοξενήθηκε από την Άουγκσμπουργκ, για τη Bundesliga, στην έδρα της οποίας πήρε το διπλό, επικρατώντας με 0-3. Πήρε το προβάδισμα με το αυτογκόλ του Νίντερλεχνερ στο 34′, ενώ στο 76′ ο Φόλαντ έκανε δυο τα τέρματα της, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται από τον Χάβερτς στο 84ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της. Νικηφόρες οι τρεις από τις τέσσερις φετινές εξόδους της, έχοντας παράλληλα και μια ήττα.