Στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής στο UEFA Nations League, η Γαλλία φιλοξενεί την Κροατία (21:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Aήττητο σερί οκτώ αναμετρήσεων για τη Γαλλία, μετρώντας επτά νίκες και μια ισοπαλία. Στην πρεμιέρα των ομίλων του UEFA Nations League, το σύνολο του Ντιντιέ Ντεσάμπ φιλοξενήθηκε από τη Σουηδία, κόντρα στην οποία επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Εμπαπέ στο 41ο λεπτό ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση, με τον Γκριεζμάν να αστοχεί σε πέναλτι στις καθυστερήσεις. Σημειώθηκε Under 2.5, στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για την Κροατία, μετά από έξι παιχνίδια, φιλικά και επίσημα, μετρώντας τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες. Στην πρεμιέρα των ομίλων του UEFA Nations League, το σύνολο του Ζλάτκο Ντάλιτς φιλοξενήθηκε από την Πορτογαλία, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 4-1. Ο Πέτκοβιτς σημείωσε το μοναδικό τέρμα της, μειώνοντας προσωρινά σε 3-1, στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.