bet365 logo

Στα πλαίσια της 27ης αγωνιστικής στη Bundesliga, η Φράιμπουργκ φιλοξενεί τη Βέρντερ Βρέμης (16:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Αήττητη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι παρέμεινε η Φράιμπουργκ, μετά και τη νίκη επί της Ουνιόν Βερολίνου (3-1 εντός). Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Κρίστιαν Στράιχ φιλοξενήθηκε από τη Λειψία, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Προηγήθηκε στο 34′ με τον Γκούλντε, για να δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα στο 77ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5, στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της. Εντός έδρας μετράει έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και επτά αναμετρήσεις η Βέρντερ Βρέμης, όπου και μετράει μια ισοπαλία και έξι ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Φλόριαν Κόφελντ φιλοξένησε τη Λεβερκούζεν, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-4. Ο Γκεμπρεσελασιέ σημείωσε το μοναδικό της τέρμα, ισοφαρίζοντας προσωρινά σε 1-1 στο 30ο λεπτό. Σημειώθηκε Over 2.5, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας μετράει τρεις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και έξι ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.