Στα πλαίσια της 13ης αγωνιστικής στη βραζιλιάνικη Serie A, η Φλουμινένσε φιλοξενεί την Ιντερνασιονάλ (01:00) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Αγνοεί τη νίκη εδώ και επτά αναμετρήσεις η Φλουμινένσε, όπου και μετράει τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Φερνάντο Ντινίζ φιλοξένησε τη Σάο Πάολο, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 1-2. Βρέθηκε πίσω στο σκορ μετά από 20 λεπτά, για να ισοφαρίσει προσωρινά στο 36′ με τον Γκονζάλεζ. Εν τέλει όμως, ένα πέναλτι στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων την υποχρέωσε σε ήττα. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει μια νίκη, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες στο πρωτάθλημα.

Στις νίκες επέστρεψε η Ιντερνασιονάλ, μετά από δυο αναμετρήσεις με μια ισοπαλία και μια ήττα. Για την προηγούμενη αγωνιστική, το σύνολο του Ονταΐρ Χέλμαν φιλοξένησε τη Σεαρά, ητς οποίας επικράτησε με 1-0, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Σεραφιόρε στο 39ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Παραμένει χωρίς διπλό σε πέντε φετινές εξόδους, μετρώντας χαρακτηριστικά μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες, έχοντας σκοράρει μόλις μια φορά.