bet365

Στα πλαίσια της ένατης αγωνιστικής στο Brasileirao Serie A, η Φλουμινένσε φιλοξενεί τη Φλαμένγκο (03:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Μετά από τρεις αναμετρήσεις, μετρώντας δυο νίκες και μια ισοπαλία, η Φλουμινένσε υπέστη και πάλι την ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ονταΐρ Χέλμαν φιλοξενήθηκε από τη Σάο Πάολο, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 2-1. Προηγήθηκε στο 41′ με τον Ουέλινγκτον Σίλβα, για να δεχθεί την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο (54′, 90’+2). Σημειώθηκε Goal/Goal, στα έξι από τα επτά τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Αήττητη εδώ και έξι αναμετρήσεις παραμένει η Φλαμένγκο, μετρώντας τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Ντομενέκ Τορέντ φιλοξένησε τη Φορταλέζα, κόντρα στην οποία επικράτησε με 2-1. Προηγήθηκε στο έκτο μόλις λεπτό με τον Έβερτον Ριμπέιρο και παρότι δέχθηκε την ισοφάριση με πέναλτι στο 14′, εν τέλει επικράτησε με το τέρμα του Γκάμπριελ Μπαρμπόσα, τρία λεπτά πριν το φινάλε. Σημειώθηκε Goal/Goal, στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.