Στα πλαίσια της 26ης αγωνιστικής για τη βραζιλιάνικη Serie A, η Φλουμινένσε φιλοξενεί την Ατλέτικο Παραναένσε (03:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Από ένα αήττητο σερί πέντε αναμετρήσεων στο πρωτάθλημα προέρχεται η Φλουμινένσε, έχοντας απολογισμό τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Μαρσάο φιλοξένησε τη Μπαΐα, της οποίας επικράτησε με 2-0. Το εύστοχο πέναλτι του Νενέ στο 20ο λεπτό και το τέρμα του Ντανιέλ στο 45′ έκριναν και την αναμέτρηση. Σημειώθηκε N/G και Under 2.5 στα τρία τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας έχει απολογισμό πέντε νίκες, τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες στο φετινό πρωτάθλημα, ούσα αήττητη στα τέσσερα πιο πρόσφατα εξ αυτών (2-2-0).

Από την πρώτη της ήττα μετά από πέντε αναμετρήσεων, με απολογισμό δυο νίκες και τρεις ισοπαλίες, προέρχεται η Ατλέτικο Παραναένσε. Την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Τιάγκο Νούνες φιλοξένησε τη Φλαμένγκο, γνωρίζοντας την ήττα με 0-2. Βρέθηκε πίσω λίγο πριν την ανάπαυλα, δεχόμενη και ένα δεύτερο τέρμα στις καθυστερήσεις του ματς. Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εκτός έδρας έχει απολογισμό τρεις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και έξι ήττες στο φετινό πρωτάθλημα, φεύγοντας αλώβητη από τις τέσσερις τελευταίες εξόδους της (1-3-0).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.