Για τον δεύτερο γύρο του Copa Sudamericana, η Φλουμινένσε φιλοξενεί την Ατλέτικο Νασιονάλ (03:30) και η Bet365 είναι παρούσα στον μεγάλο αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Την πρώτη της νίκη, μετά από δυο αναμετρήσεις με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα σε όλες τις διοργανώσεις, πανηγύρισε η Φλουμινένσε. Το Σάββατο, υποδέχθηκε την Κρουζέιρο, για το Brasileirao Serie A, κόντρα στην οποία επικράτησε με 4-1. Οι Νίνο (44′), Λουτσιάνο (46′) και Ζοάο Πέδρο (81′, 90’+5) σημείωσαν τα τέρματα της, με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν προσωρινά σε 2-1 (49′). Σημειώθηκε G/G στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Μια νίκη στα τέσσερα τελευταία εντός της, όπου και μετράει ακόμη μια ισοπαλία και δυο ήττες.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις η Ατλέτικο Νασιονάλ, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την Κυριακή, υποδέχθηκε τη Ντεπορτίβο Κάλι, για την Primera A, γνωρίζοντας την ήττα με 1-3. Αν και προηγήθηκε με το πέναλτι του Μπάρκος λίγο μετά το μισάωρο, είδε την αντίπαλο της να φτάνει στην ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο. Σημειώθηκε Over 2.5 στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Χωρίς διπλό σε πέντε εξόδους, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το  Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.