Στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής στη βραζιλιάνικη Serie A, η Φλουμινένσε φιλοξενεί την Αβαΐ (02:00), και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα υπέστη η Φλουμινένσε, έχοντας προηγηθεί εκείνη στην έδρα της Ατλέτικο Μινέιρο (2-1). Για την περασμένη αγωνιστική, φιλοξένησε την Αλαγκοάνο, κόντρα στην οποία ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 79ο λεπτό, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Τέταρτη ήττα της στις πέντε τελευταίες αναμετρήσεις, έχοντας παράλληλα και μια νίκη. Σημειώθηκε G/G στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Έκτοτε ακολούθησαν δυο ισοπαλίες για το κύπελλο με αντίπαλο την Κορίνθιανς (0-0 εκτός, 1-1 εντός), που την άφησαν εκτός συνέχειας. Εντός έδρας έχει απολογισμό δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αγνοεί τη νίκη στο φετινό πρωτάθλημα η Αβαΐ, έχοντας απολογισμό επτά ισοπαλίες και εννέα ήττες. Για την περασμένη αγωνιστική, το σύνολο του Αλμπέρτο Βαλεντίμ φιλοξένησε την Κορίνθιανς, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Προηγήθηκε με τη συμπλήρωση μιας ώρας, με το τέρμα του Φράνκο, για να δεχθεί την ισοφάριση στο τελικό αποτέλεσμα στο 77ο λεπτό. Σημειώθηκε Under 2.5 στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας έχει απολογισμό μια ισοπαλία και επτά ήττες στο φετινό πρωτάθλημα.